Akcja sadzenia lasów doceniona na międzynarodowej arenie!

Ekowizyta / Eko-Akademia / Eko-akademia / Akcja sadzenia lasów doceniona na międzynarodowej arenie!

Akcja „Ekowizyta – zadbajmy o dobry klimat”, dzięki której wspólnie z lekarzami i farmaceutami Polpharma posadziła już cztery nowe lasy w Polsce  zdobyła najważniejsze, złote statuetki w 18. edycji prestiżowego, międzynarodowego konkursu International Business Awards®.

Polpharma jako jedyna z polskich firm oraz agencji PR i marketingowych trzykrotnie otrzymała złoto m.in. za innowacyjność i kreatywność akcji oraz połączenie celów biznesowych, troski o środowisko oraz relacji międzyludzkich.

International Business Awards® to największy na świecie program przyznający nagrody dla biznesu. Zgłoszenie może złożyć każda osoba lub firma bez względu na to, w jakiej części globu działa, czy jest publiczna, czy prywatna, komercyjna czy non-profit, duża czy mała. W 2021 do konkursu IBA trafiło ponad 3 700 zgłoszeń z 63 krajów i terytoriów. Zwycięskie zgłoszenia wyłonione zostały na podstawie najwyższej średniej punktów przyznanej przez ponad 260 jurorów szczebla kierowniczego z całego świata

Przypomnijmy, że dzięki zaangażowaniu lekarzy, farmaceutów i pracowników Polpharmy oraz Fundacji Las na Zawsze w Polsce rosną już nowe, bioróżnorodne lasy w miejscowościach: Brzustowa (woj. kujawsko-pomorskie), Pieniężnica i Męcikał (woj. pomorskie) i Żelazny Most na Dolnym Śląsku. A kolejne akcje zalesiania już jesienią.